Opinia o Midar Studio. Michał dobrze wie, że będzie negatywna… A tak na poważnie – nigdy w życiu! 🙂 Współpraca idealna, bez zarzutów. Podczas ślubu nie było Michała i Janusza widać a zdjęcia i film są wprost rewelacyjne… jak Oni to robią? To jest właśnie robić to co się naprawdę kocha, a przy tym być profesjonalistą. Podczas wesela Michał pamiętał o wszystkim, nawet o tym o czym My zapomnieliśmy,a jak zapominał Michał to czuwał Janusz, zaś zdjęcia i film ukazują wszystko to czego nie udało się uchwycić własnym okiem :). Z kolei sesja plenerowa – wisienka na torcie… niezapomniany dzień pełen wrażeń (chyba dla Nas wszystkich). Michał stanął na wysokości zadania a od zdjęć nie można się wręcz oderwać 🙂 Ich dynamika i autentyczność przywołują żywe wspomnienia, wyzwalają pozytywną energię; sprawiają, że można je oglądać wciąż na nowo nie nudząc się przy tym. Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz wytrwałość w tym, by przy nas nie dać się zwariować. Za profesjonalizm i nieustający uśmiech, dzięki któremu świetnie się nam współpracowało. Zdjęcia, jak również film, będą cudowną pamiątką, do których z pewnością często będziemy zaglądać.

Janusz, Darek – dziękujemy za stworzenie tak pięknego filmu do którego chętnie będziemy wracać. Fantastyczne ujęcia, idealnie podłożona muzyka sprawia ze ogląda się to z zapartym tchem.

Michał – gorąco dziękujemy, nie tylko za bajkowe zdjęcia – gdyż są właśnie takie, wystarczy spojrzeć – ale przede wszystkim za wspaniałą przygodę jaką mogliśmy przeżyć. Współpraca z Tobą w dniu naszego ślubu a przede wszystkim podczas sesji plenerowej była dla nas niesamowicie ekscytującym i nowym doświadczeniem, które niewątpliwie zapamiętamy do końca życia i będziemy wspominać przy niejednej okazji. I bardzo dziękujemy za wytrwałość 🙂

Całej ekipie Midar Studio dziękujemy za idealne utrwalenie uczuć i emocji towarzyszących Nam w tym ważnym dla Nas Dniu. Wszystko jest bardzo profesjonalne, widać Wasze ogromne zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Czujemy się dopieszczeni i bardzo zadowoleni : ) DZIĘKUJEMY!! Jak będziemy powtarzać imprezę – dzwonimy:)

„MIDAR STUDIO PÓJDZIE ZA TOBĄ WSZĘDZIE” 🙂

Tak więc gorąco polecamy i zachęcamy innych do współpracy! 😉

Ewa

Z czystym sumieniem mogę polecić Midar Studio. Współpraca zarówno z kamerzystą jak i fotografem była po prostu super. Panowie mają perfekcyjne podejście do zadania, była miła, przemiła atmosfera. Nie tylko film ale i zdjęcia za każdym razem dostarczają tyle wzruszeń i fantastycznej rozrywki że aż trudno to opisać zwykłymi słowami. Panowie mają świetne pomysły i wszystko (film i WSZYSTKIE zdjęcia) mega profesjonalnie obrabiają.
Asia i Darek

Asia

Chłopaki są Rewelacyjni! Dzięki nim nasz Ślub został uwieczniony w przepiękny sposób. POLECAMY ICH WSZYSTKIM MŁODYM PAROM! Naprawdę są niezastąpieni.Ich poczucie humoru, otwartość do ludzi które towarzyszy przez cały czas współpracy umożliwia parom otwarcie się,zero jakiegokolwiek skrepowania. Mają pełną głowę pomysłów do sesji zdjęciowych. Są ŚWIETNI! My również mimo tego ze mija niedługo rok od naszego ślubu możemy film i zdjęcia oglądać z pełna Fascynacja i podziwem. Pełny Szacunek dla Was Chłopaki i dla waszej Pracy. Dziękujemy Jeszcze Raz za Wszystko:))

Ewelina i Piotr

Ewelina Pajda