Tacy byli jeszcze wczoraj

Bajka nie obędzie się bez księżniczki i księcia – w tej roli Agnieszka i Dominik na tle wspaniałych wnętrz Zamku w Przecławiu. Ale stop! Zaczęliśmy to opowiadanie od końca!

Żeby małżeństwo było udane, para musi się uzupełniać. Z taką parą mieliśmy do czynienia tego lata. Dominik to punktualny Pan Młody, z planem poukładanym co do minuty – nie mogliśmy więc zawieść. Agnieszka zakochana po uszy.

Dominik i Agnieszka weszli w nowe życie z naszym towarzystwem. Byliśmy z nimi na niemal wszystkich etapach ich związku. Najpierw sesja narzeczeńska, potem ślub i wesele. Wesele szybko minęło i nadszedł czas na sesję plenerową. A plener ślubny okazał się prawdziwie bajkowy – promienie słońca, zielony park i piękna Para Młoda ulatująca pod niebo z balonami. Do tego niezwykle arystokratyczna powaga w murach przecławskiego zamku. Sami nie wierzyli, że wyjdzie tak świetnie.

Tacy byli jeszcze wczoraj – a dzisiaj tak jak sen, skończyło się? Absolutnie nie! Bajkowe ujęcia to dopiero początek prawdziwie bajkowego życia. Dominik, tylko pamiętaj, żeby nie odnosić tych słów do Kopciuszka 🙂 

 

Udostępnij post:

Więcej wpisów